Trzy wejściówki na najbliższy stand-up Jej Perfekcyjności czekają. Weź udział w konkursie i wygraj!

Tym razem na swój stand-up trans zaprasza w środę 16 stycznia do warszawskiego baru LOKO w samym centrum przy ul. Smolnej 36. Jak zapowiada, wieczór pełen będzie niewybrednych żartów, głównie na temat jej samej i jej życia.

Na stronie wydarzenia czytamy:

Ponoć łóżko powinno być najwygodniejszym meblem w mieszkaniu. Nie u mnie… na moim półtoraosobowym meblu spały już dziesiątki mężczyzn, więc nieco się wyrobiło.
Wyrobiłam się i ja. Wiem już, kogo zapraszać do niego trzeba a kogo nie. Opowiem Wam o tym, jak krzyczałam „jeszcze!” i jak musiałam wyganiać jednego kochanego, by za chwilę pojawił się w nim drugi. O tym, jak czekałam na gwiazdę porno pod klubem nocnym i jak weszłam do współlokatora, żeby zabrać mu chłopaka z łóżka.
Mówiąc krótko: tej nocy zdradzę Wam wszystkie seksrety! Bez ściemy, bez owijania w bawełnę i bez pomijania obrzydliwych szczegółów.

Więcej o całym wydarzeniu dowiecie się tutaj.

Swój pierwszy stand-up Jej Perfekcyjność zaprezentowała blisko rok temu w Warszawie. „Jej Perfekcyjność zaprasza do Azji” okazał się hitem i zgromadził w warszawskim klubie Touch bardzo dużą publiczność. Przez ponad godzinę zgromadzeni bawili się, słuchając o wyjeździe trans do kilku azjatyckich krajów i przygodach, które ją tam spotkały.

Do wygrania czekają trzy zaproszenia na środowy stand-up trans!

Jak wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie w poniższym formularzu do niedzieli 13 stycznia.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!