Hit, który w roku 1998 wstrząsnął Eurowizją wraca w nowej odsłonie – tym razem za klip odpowiada grupa PAG, która ma na swoim koncie wiele kontrowersyjnych klipów.

Transseksualna artystka postanowiła znów namieszać. Tym razem wsparli ją specjaliści w tym zakresie – grupa PAG, która znana jest z sensualnych, bardzo zmysłowych klipów i szalonych imprez. Ich współpraca musiała zaowocować czymś mocnym i szalonym…

„Diva” to piosenka, którą Dana International wykonała w 1998 roku na Konkursie Eurowizji w Birmingham i – po zdobyciu 172 punktów – wygrała ten konkurs dla Izraela. Ortodoksyjni żydzi sprzeciwiali się jej udziałowi w konkursie ale nie powstrzymało to artystki przed porwaniem serc europejskiej publiczności.

Oryginalny występ z 1998 roku zobaczyć możecie poniżej:

Nowa wersja „Divy” powstała dzięki współpracy z hotelem NYX w Tel Avivie. Ta niewielka sieć dość ekskluzywnych hoteli wkrótce otwiera się także w Warszawie.

W efekcie otrzymaliśmy mocno gejowski klip, w którym pojawiają się pszczoły, karaluchy, węże, młodzi chłopcy, starsza pani w okularach, mnóstwo nagich ludzi no i sama Dana International bez ubrania. Jest na co patrzeć!

Wypowiedz się! Skomentuj!