Życie pisze najlepsze scenariusze. 80-letni eks-ksiądz i jego 25-letni chłopak są znów razem. Teraz postanowili mieć otwartą relację.

Ta historia obiegła Wielką Brytanię jakiś czas temu. Były ksiądz postanowił związać się z młodym modelem. 55 lat różnicy pomiędzy nimi miało nie stanowić żadnej przeszkody.

Okazało się jednak, że w ich związku pojawiły się problemy. O związku zrobiło się głośno już od samego początku. 78-latek postanowił poślubić swojego dużo młodszego partnera ale przeszkodzą okazał się Kościół Anglikański, który nie zezwala na jednopłciowe śluby księży. Zakonnik postanowił więc zrezygnować ze swoich święceń, by móc być z ukochanym.

Kilka miesięcy później historia stała się jeszcze ciekawsza! Były ksiądz Philipe Clements został prawie pozbawiony domu – sprzedał swoją posiadłość w brytyjskim Kent, by razem z mężem zamieszkać w Bukareszcie w Rumunii. Clemens postanowił zapisać dom także na swojego męża, z powodu swojego wieku i obaw o to, jak poradzi sobie ukochany po jego odejściu.

Po jakimś czasie para zaczęła się regularnie kłócić. Clemensa denerwowały nocne imprezowe eskapady młodszego partnera. Po jakimś czas udał się do Anglii do swojego lekarza – w tym czasie młodszy Marin poinformował go, że chce się z nim rozstać i nie powinien on wracać do ich domu. Były ksiądz stracił więc dach nad głową.

Jakiś czas później świat obiegła informacja, że Marin zaczął spotykać się z nowym partnerem. Mimo tego Clements pracował nad tym, żeby ich związek znów udało się reaktywować i by znów byli razem.

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Były ksiądz Philip Clements i jego mąż Marin Florin wrócili znów do siebie i rozwiązali wszystkie problemy. Po krótkiej przerwie w byciu razem ujawnili, że już od 7 miesięcy są znów parą. Ich pogodzenie zakłada także, że będą mogli spotykać się z innymi.

Młody model opowiedział o tym w brytyjskim magazynie:

„I love him to bits. Sometimes we have a little row but underlying it all I have a deep affection for him. I love him to bits, if we were permanently separated, I would be the most unhappy person in the world.”

Marin może teraz spotykać się z innymi mężczyznami, bo tak postanowili obaj panowie.

Na podstawie Instinct.

Wypowiedz się! Skomentuj!