Muzyk, wokalista, tancerz i juror programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” będzie we wtorek 13 listopada gościem programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Ian Rooth to wokalista, autor piosenek, tancerz, choreograf, aktor i model. Uczestnik 1 edycji The Voice of Poland oraz X Factor. Odtwórca jednej z głównych ról w polskiej wersji głośnego amerykańskiego hitu na Brodwayu „High School Musical On Stage”. Tancerz w spektaklu „Open Chopin”, którego premiera odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie we współpracy z Project London Production.

Na swoim koncie ma liczne nagrody taneczne poparte 14-letnim doświadczeniem i taneczną klasą mistrzowską oraz występy w kraju i zagranicą. Współpracował z wieloma teatrami takimi jak Gliwicki Teatr Muzyczny, Teatr Polski w Warszawie, Teatr Komedia, Teatr Syrena („Trójka do Potęgi”), Teatr Capitol w Warszawie i inne. Zwycięzca międzynarodowego show muzycznego. Do marca 2016 roku członek boysbandu West Avenue przy współpracy z RedOne odpowiedzialnym za największe hity J.Lo, Lady Gagi czy Pitbull, szwedzkimi producentami muzyki rozrywkowej i ich managementem oraz choreografami Beyonce i Michaela Jacksona (Jaquel Knight, Chris Grant).

Ian Rooth będzie gościem „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 13 listopada 2018 o 22:00 na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Wypowiedz się! Skomentuj!