Młoda, niezwykle utalentowana, szalona i kolorowa drag queen Hieemeras La Fave będzie gościem najbliższego odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” już w ten wtorek o 22:00 na żywo na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Choć młoda stażem, Hieemeras La Fave skutecznie miesza na polskiej scenie drag queen. Frywolna, odważna, wyzywająca i – co niektórych zaskakuje – bardzo szczupła i umięśniona. To właśnie ona pojawi się na drinkach w ten wtorek.

Sama o sobie mówi:

Na co dzień pracuję w „korpo” i jestem zwykłym szarym szczurem. W nocy zaś przeistaczam się w piękną istotę. Pochodzę z Ukrainy (ale od razu mówię, że sprzątać nie będę!). Pijam wino, bo jestem damą. Nie odmówię jednak także „łychy” – przecież jestem facetem. Mieszkam w Polsce od 4 lat, drag queen jestem od 2. Dla niektórych dziewczyn bycie drag to zmiana w inną osobę. Dla mnie Hieemeras La Fave to ja razy tysiąc. Ponieważ jestem malarzem, to mój wygląd jest bardzo kolorowy i zawsze nieco inny. Uwielbiam burleskę, bo zawsze lubiłem rozbierać się publicznie (matka nie była nigdy z tego powodu zadowolona). Jestem po prostu przebierańcem, który zamierza ci ukraść chłopaka – nieważne, czy jesteś facetem, czy dziewczyną.

Hieemeras La Fave wypije drinka z Jej Perfekcyjnością w ten wtorek 27 listopada 2018 o 22:00 na żywo tylko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc!

Wypowiedz się! Skomentuj!