W najbliższy wtorek na żywo o 22:00 Jej Perfekcyjność rozmawiać będzie z Czesławem Mozilem. Wspólnie wypiją drinka w talk-show „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. A to wszystko na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Czesław Mozil to polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista, a także osobowość telewizyjna. Lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Współzałożyciel i były członek formacji Tesco Value. Tworzy trudną do sklasyfikowania oryginalną muzykę, noszącą ślady kabaretu, rocka, a nawet punk rocka. Sam Mozil określa swoją muzykę mianem „popu” lub „alternatywnego popu” z „podtekstem punkowym”.

W 2011 został jurorem w programie TVN „X Factor”. W 2012, pod pseudonimem Sztefan Wons, nagrał piosenkę „Zobacz dziwko co narobiłaś” wspólnie z zespołem Bracia Figo Fagot. Wiosną 2013 nagrał utwór „Wszędzie się kręci TVN”, który został skomponowany na potrzeby spotu ramówkowego TVN. W tym samym czasie wraz z Melą Koteluk nagrał piosenkę „Pieśń o szczęściu”, promującą film Baczyński.

Od 29 listopada 2012 do 19 grudnia 2013 współprowadził z Kubą Wojewódzkim poranną audycję Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Od września 2015 prowadził program Bumerang Czesława emitowany na antenie Radia Zet. W tym samym roku wydał swoją autobiografię o tytule „Nie tak łatwo być Czesławem”, którą współtworzył z dziennikarzem Jarkiem Szubrychtem.

W kwietniu 2016 otrzymał Nagrodę Polonicus za wyjątkowy wkład w szerzenie kultury polskiej w Europie oraz za radość „bycia Polakiem”. W październiku premierę miał film pt. Szkoła uwodzenia Czesława M., w którym zagrał tytułową rolę. W tym samym miesiącu został wyróżniony nagrodą „Sojusznika roku” przez Kampanię Przeciw Homofobii.

Czesław Mozil pojawi się w studiu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 20 listopada 2018 na żywo o 22:00. Całość do zobaczenia na facebook.com/JejPerfekcyjnosc

Wypowiedz się! Skomentuj!