Trzy dwuosobowe zaproszenia na obchody pół roku istnienia klubu Metropolis czekają na Was w konkursie. Pytanie okazuje się być bardzo proste!

20 października 2018
23:00
Metropolis
tutaj

Jaka jest okazja do zabawy?

Pół roku temu otworzył się Metropolis. Czy może być lepsza okazja do zabawy?

A czy może być lepsze do niej towarzystwo niż Patrycja Malinowska? Patrycja Malina Malinowska to wokalistka, finalistka III edycji programu „Mam Talent”.  W muzyce zakochana od zawsze, śpiewa od kiedy pamięta. Urodziła się by być na scenie.W 2010r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią śpiewając piosenkę „Mercy” z repertuaru Duffy.
W 2015 r. nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ.
Jej głos porusza każdego kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą. Jej klubowe live acty można usłyszeć w klubach w różnych stronach Polski. Aktualnie pracuje nad debiutanckim albumem.

Jak wygrać dwuosobowe zaproszenie?

Jeśli chcesz wygrać dwuosobowe zaproszenie na sobotnią imprezę w Metropolis, weź udział w prostym konkursie, odpowiadając na pytanie poniżej.

Na odpowiedzi czekamy do środy 18 października do północy. Zwycięzcy otrzymają informację mailem.

Hit Patrycji Malinowskiej i dja Adamusa:

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!