Drag queen Papina McQueen będzie gościem pierwszego po wakacjach odcinka „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Gościem muzycznym programu będzie Madox. Całość na żywo do zobaczenia we wtorek 23 października o 22:00 na facebook.com/JejPerfekcyjnosc.

Papina McQueen to polska parodystka i drag queen specjalizująca się w wykonywaniu stand-upów. Papina Mcqueen zadebiutowała w Teatrze Zagłębia. występowała na deskach Teatru Małego w Tychach oraz w programie stand-upowym „Stewardesa w przelocie”. Papina McQueen była też konsultantem artystycznym w Teatrze Bagatela w Krakowie przy sztuce Mefisto w reż. Michała Kotarskiego.

Papina McQueen występowała między innymi z drag queen Kim Lee i Lady Brigitte podczas rewii Divas Night, wystawianej w Krakowie w latach 2016-2017. Aktualnie jest jedną z setki jurorów w programie „Śpiewajmy Razem. All Together Now” nadawanym w Polsacie.

Gościem muzycznym programu będzie wyoutowany i znany wokalista Madox, który zaśpiewa piosenkę „One More Shot”, która była oficjalnym hymnem tegorocznych wyborów Mr. Gay Europe.

Papinę McQueen będziecie mogli zobaczyć w premierowym odcinku czwartego sezonu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” we wtorek 23 października o 22:00 na facebook.com/JejPerfekcyjnosc. Po rozmowie na scenie pojawi się Madox, który wykona swój najnowszy hit.

Jeden z występów Papiny McQueen:

Nowy hit Madoxa „One More Shot”:

Wypowiedz się! Skomentuj!