Znany szerzej jako drag queer Charlotte, Daniel Michalski opowie w najnowszym odcinku „Szotów z JP” o tym, jak to jest być grubym gejem. Czy geje na to lecą? Czy jest moda na „miśki”? Czy spotyka go wykluczenie? O tym wszystkim już w ten czwartek o 19:00!

Kolejny odcinek intymnego talk-show „Szoty z JP” już w ten czwartek o 19:00. Tym razem tematem będzie wykluczenie w gronie gejów spowodowane… wagą. Czy rzeczywiście grubi geje mają gorzej?

Gdzie jak gdzie, ale w świecie osób LGBTQIA należałoby spodziewać się otwartości i gotowości na wszelkie odmienności. Społeczność „miśków” od dawna obecna jest w subkulturze gejowskiej. Więc jak to jest naprawdę? Czy rzeczywiście grubi geje mają lepiej? A może jednak zupełnie na odwrót?

Na wszystkie te pytania odpowie Daniel Michalski – znany jako drag queer Charlotte – który sam identyfikuje siebie jako grubego i tak jest przez otoczenie postrzegany.  To będzie naprawdę INTYMNA rozmowa! Wszystko to w najnowszym odcinku!

Poprzedni odcinek „Szotów z JP” pod tytułem „Jak stworzyć idealny gejowski związek?” znajdziesz tutaj.

* * *

W każdy czwartek o 19:00 na www.YouTube.com/JejPerfekcyjnosc nowy odcinek „Szotów z JP”.

Najbardziej gejowski talk-show w sieci. Najbardziej intymny gejowski talk-show w polskim internecie. Najbardziej niegrzeczny talk-show w kraju.

Seks, narkotyki, polityka, religia, celebryci, nowoczesne technologie, imprezy, muzyka, jeszcze raz seks i odrobina powagi. Co tydzień nowi goście, nowe tematy i nowe rozmowy!

Wypowiedz się! Skomentuj!