GHB, kryształy, strzykawki, kuchenki, staza i kropelki. To wszystko, co wiedzieć o chemseksie chcecie ale boicie się zapytać. W „Szotach z JP” zapytaliśmy o to! A odpowie na te pytania Michał Pawlęga. Już w ten czwartek o 19:00.

Chemseks staje się coraz popularniejszy. Jak się okazuje, przede wszystkim wśród gejów i innych MSM. A skoro tak jest, to nie ma co udawać i czas spojrzeć na zjawisko świadomie. A skoro tak, to czas pogadać z kimś, kto ma wiedzę na ten temat większą od przeciętnej Jej Perfekcyjności!

Na „Szotach z JP” gościć będziemy tym razem Michała Pawlęgę z SK AIDS, który opowie o szczegółach chemseksu, o zażywanych środkach i o tym, jak to robić bezpieczniej. Pokażemy też sprzęty, jakich używać można podczas zabawy i podpowiemy, co i jak robić, by nie narażać się na niepotrzebne problemy.

Chemsex bez tajemnic w nowym odcinku – „Szoty z JP” już w ten czwartek o 19:00!

Poprzedni odcinek „Szotów z JP” pod tytułem „Jak to jest być grubym gejem?” znajdziesz tutaj.

* * *

W każdy czwartek o 19:00 na www.YouTube.com/JejPerfekcyjnosc nowy odcinek „Szotów z JP”.

Najbardziej gejowski talk-show w sieci. Najbardziej intymny gejowski talk-show w polskim internecie. Najbardziej niegrzeczny talk-show w kraju.

Seks, narkotyki, polityka, religia, celebryci, nowoczesne technologie, imprezy, muzyka, jeszcze raz seks i odrobina powagi. Co tydzień nowi goście, nowe tematy i nowe rozmowy!

Wypowiedz się! Skomentuj!