Seksuolożka Patrycja Wonatowska spróbuje wyjaśnić co zrobić, żeby stworzyć idealny gejowski związek. Będzie o seksie. Będzie o komunikacji. Będzie o zdradzie. Już w ten czwartek o 19:00 w nowym odcinku „Szotów z JP”.

Kolejny odcinek intymnego talk-show „Szoty z JP” już w ten czwartek o 19:00. Tym razem tematem będą związki jednopłciowe. A dokładniej: związki gejowskie.

Na początek spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy rzeczywiście różnią się one tak bardzo od związków hetero? Czy geje łatwiej i chętniej się rozstają? Czy rzeczywiście jest tak trudno by historia trwała „aż śmierć nas nie rozłączy”?

Na wszystkie te pytania odpowie ekspertka, która od lat zajmuje się relacjami jednopłciowymi i która wie, jak radzić sobie, gdy coś idzie nie tak. To wszystko już w najnowszym odcinku!

Poprzedni odcinek „Szotów z JP” pod tytułem „Jak umówić się na seks grupowy?” znajdziesz tutaj.

* * *

W każdy czwartek o 19:00 na www.YouTube.com/JejPerfekcyjnosc nowy odcinek „Szotów z JP”.

Najbardziej gejowski talk-show w sieci. Najbardziej intymny gejowski talk-show w polskim internecie. Najbardziej niegrzeczny talk-show w kraju.

Seks, narkotyki, polityka, religia, celebryci, nowoczesne technologie, imprezy, muzyka, jeszcze raz seks i odrobina powagi. Co tydzień nowi goście, nowe tematy i nowe rozmowy!

Wypowiedz się! Skomentuj!