Nietrudne okazało się pytanie konkursowe, dzięki któremu Albert C. i Adam Ś. wygrali podwójne zaproszenia na WHATEVER queer festival #8. W zabawie udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Nie wszystkie udzielone odpowiedzi były prawidłowe. Przypomnijmy, że zadanie polegało na wskazaniu, która z wymienionych osób nie będzie debiutować na WHATEVER queer festival. Prawidłową odpowiedzią była, oczywiście, Lola Noir, która na festiwalu pojawia się już od jakiegoś czasu.

Choć większość odpowiedzi była prawidłowa, zwycięzców mogło być tylko dwóch – Albert C. i Adam Ś. okazali się szczęśliwcami i już w ten piątek wraz z osobą towarzyszącą będą mogli bawić się na ósmej edycji WHATEVER queer festival w Pogłosie w Warszawie.

Poza Lolą Noir, tej nocy na scenie zaprezentują się także: Aldona Relax, Black Diva, drag queer Charlotte, Fatima de la Rosa, Gąsiu, Graża Grzech, GypsyOh, Lola, London, Lucy D’Arc i Tomasz Szczepanek. A po występach zapraszamy na dalszą zabawę z Ciężkim Brokatem, na którym zagrają: Aldona Relax, Asbo Airlines, Avtomat, Pupper i Snake Juice.

Wszystkie informacje znajdziecie tutaj oraz na wydarzeniu facebookowym.

Patronat nad WHATEVER queer festival #8 objęły: Gay Friendly in Poland, JejPerfekcyjnosc.pl oraz OUTfilm.pl.

Wypowiedz się! Skomentuj!