Tak, tak! Teraz wszystkie Wasze traumy z dzieciństwa, które wybrzmiewają w Waszych fantazjach erotycznych mogą znaleźć swoje ujście w dedykowanym magazynie.

Daddy Issues to nazwa imprezy, która zaczęła swój żywot w Londynie ale potem pojawiła się jako regularne wydarzenie w Los Angeles i Madrycie oraz okazjonalnie w San Francisco a wkrótce także w Meksyku i Nowym Jorku. Impreza nie ma zbyt wiele wspólnego z tatusiami, jak możnaby się domyślać – chodzi bardziej o zabawę i żart z kultury skupionej na tatusiach. Na imprezach sprzedawane i rozdawane są gadżety z charakterystycznym różowym logo i jednoznacznymi obrazkami.

Fot. Christopher Sherman

52-stronicowy magazyn, który rozdają na imprezach i który można ściągnąć z ich strony jest dopełnieniem całości. W gazecie znaleźć można głównie zdjęcia NSFW, głównie autorstwa Christophera Shermana – przyjaciela założyciela czasopisma Oly’ego Innesa. Autorzy szukają inspiracji w magazynie BUTT – legendarnym kwartalniku z początku lat 2000 i wyraźnie inspiracje te widać.

I tak, jak imprezy pod hasłem Daddy Issues wystartowały jako żart i parodia seksualnie nakierowanych wydarzeń z tatuśkami, tak i samo czasopismo wpisuje się w tę estetykę. Autorzy podkreślają też, że są bardzo seks-pozytywni ale zależało im przede wszystkim na tym, żeby magazyn był „tak gejowski, jak to tylko możliwe”.

Fot. Christopher Sherman

Na podst. them.us

Wypowiedz się! Skomentuj!