27 odcinków trzeciego sezonu za nami. Od Karola Radziszewskiego do Lucy d’Arc. Który odcinek podobał się Wam najbardziej?

W zakończonym właśnie sezonie pojawiło się wiele osób z bardzo różnych dziedzin życia. Od polityków (m.in. Joanna Schoering-Wielgus, Małgorzata Tracz), przez artystów (m.in. Karol Radziszewski, Lucy d’Arc, Bella Ćwir, Ariel Black, Justyna Sawicka), publicystów (m.in. Rafał Madajczak, Jacek Dehnel), naukowców (m.in. Tomasz Basiuk, Agata Loewe), bloggerów (m.in. Kreatywny Mężczyzna, Monika Czaplicka) i działaczy (m.in. Arek Kluk, Slava Melnyk, Lalka Podobińska) aż do dziennikarzy (m.in. Marcin Wyrwał, Piotr Grabarczyk, Bartosz Pańczyk).

Każdy program, poza stałą grupą odbiorców, przyciąga jednak specyficzne osoby, które zainteresowane są konkretnym gościem. Postanowiliśmy sprawdzić, jak przekłada się to na oglądalność programów.

Oczywiście, poczynić trzeba kilka ważnych uwag dotyczących tych danych:

  • podane liczby dotyczą JEDYNIE YouTube – nie dotyczą wyświetleń podczas pokazów na żywo (dawniej w Radiu Polska Live! a potem na Facebooku) oraz nagrań dostępnych od pewnego czasu na Facebooku,
  • niektóre odcinki są w sieci od wielu miesięcy, inne dopiero kilka tygodni – to też ma wpływ na ich oglądalność.

Jak widać, najpopularniejszym odcinkiem jest ten z Joanną Kołaczkowską (blisko 60 tys. odsłon). Nie jest to zresztą dużym zaskoczeniem… Odcinek ten jest zresztą najpopularniejszym w historii programu od jego początku.

Za nią plasują się – dość blisko siebie – Ariel Black (prawie 27 tys.) oraz Bella Ćwir (prawie 24 tys.). Dwoje artystów występuje w zupełnie innych dziedzinach sztuki ale oboje wzbudzają duże kontrowersje a przez to i zainteresowanie.

Pierwszą piątkę zamykają dziennikarz i publicysta Piotr Grabari Grabarczyk (7 tys.) oraz drag queen Twoja Stara (ponad 6 tys.).

A wszystkie odcinki „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” zobaczyć możecie tutaj:

Wypowiedz się! Skomentuj!