W najbliższy czwartek do Warszawy powraca gejowskie bingo. Wreszcie będzie można znów spotkać się ze znajomymi, pośmiać, pograć i wygrać morze alkoholu.

Gejowskie bingo, prowadzone przez drag queen, to klasyka w całym zachodnim świecie. W każdym mieście, gdzie znajduje się pub lub bar gejowski, znajdzie się też miejsce, gdzie regularnie grywa się w bingo. Dlaczego ta gra aż tak przypadła środowisku LGBTQ do gustu? Tego nie wie nikt.

Bo choć bingo kojarzy się nam z amerykańskimi serialami, gdzie grywają w nie rezydenci domów starości, tutaj jest zupełnie inaczej. Nie ma mowy o sennej atmosferze, nudzie i skreślaniu cyferek.

Bingo w wykonaniu gejowskim to zabawa, w trakcie której oglądamy mówione (krzyczane, śpiewane, warczone i śpiewane) show. Sama gra jest tylko pretekstem do spędzenia czasu razem, spotkania i dobrej zabawy.

Bingo w Touch poprowadzi nieoficjalna Królowa Polskiego Bingo – Charlotte. To ona jako pierwsza poprowadziła rozgrywkę w nieistniejącym już Blok Barze i to ona kojarzy się wielu osobom z tą zabawą. W Touch będzie kontynuować tradycję i bawić dalej swoim humorem i żartem.

Zasady gry w bingo są proste:
▶ przy zakupie drinka otrzymujesz kupon na 4 tury bingo
▶ gra toczy się przez 12 tur
▶ wygrywa osoba, która skreśli wszystkie liczby w jednej linii
▶ w każdej turze do wygrania jest darmowy alkohol
▶ a po wszystkim w klubie zaczyna się impreza

Pierwsza edycja bingo rusza w Touch już w ten czwartek 15 lutego od 19:00!

Na kolejne klub zaprasza w każdy czwartek.

Wypowiedz się! Skomentuj!