Trzy podwójne zaproszenia na Touch of New Year czekają na Was! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, by wziąć udział w konkursie!

Sylwester to wyjątkowa noc – jedna z tych, które wspomina się potem tygodniami i miesiącami.

Zabawa sylwestrowa w Touch Club zapowiada się wyjątkowo hucznie! Gwiazdą wieczoru będzie Patrycja Malinowska – znana doskonale wokalistka klubowa, zaś oprawę muzyczną zapewni dj Archi – jeden z weteranów gejowskich klubów w Polsce.

Patrycja MalinowskaPatrycja Malinowska – wokalistka i finalistka III edycji programu „Mam Talent”. W muzyce zakochana od zawsze, śpiewa od kiedy pamięta. Urodziła się by być na scenie. W 2015 r. nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ. Jej głos porusza każdego kto ma okazję go usłyszeć – aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało.

ArchiArchi – rzucający się w oczy, intrygujący, stylowo ubrany, zarażający publikę wyróżniającymi się nutami, inspirujący do tańca na parkiecie od pierwszego beatu – tak w skrócie można opisać temperamentnego dja Archiego. Każdą reakcję i emocję bawiących się ludzi przy granym kawałku, odnotowuje i umiejętnie przekłada do nowo przygotowanych setów. Jego fani najbardziej motywują go do dopieszczania każdego szczegółu w jego ekskluzywnych miksach.

Impreza rusza o 21:00 i potrwa do białego rana. Na każdego gościa czeka welcome drink przy wejściu i lampka prosecco o północy.

Zaproszenie w przedsprzedaży kosztuje 50 PLN od osoby. W tym konkursie do wygrania są trzy PODWÓJNE zaproszenia na sylwestra 2017! Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedzieć trzeba na proste pytanie poniżej. Macie na to czas do 24 grudnia do 15:00!

Pamiętajcie o wysłaniu prawidłowego maila, bo tylko tak dostaniecie informację o ewentualnej wygranej!

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!