Już w ten wtorek 30 maja na antenie Polska Live! dokładnie o 22:00 na żywo porozmawiają o tym, czym dla nich jest aktywizm i jak to się stało, że zaangażowali się w walkę o prawa osób LGBT.

Piotr to rodowity lubelak, który mówiąc używa słów nie wszystkim zrozumiałych. Niewyspany staje się nie do zniesienia. A na co dzień prawnik. Po pracy wiecznie uśmiechnięty gaduła, który kompletnie nie ma pamięci do nazwisk. Nie potrafi nawet wymienić aktorów grających w Klanie.

Paweł ma zaszczyt cieszyć się statusem studenta. Przyszły ekonomista, choć jeszcze nic nie jest przesądzone. Uwielbia kino i teatr. W wolnej chwili ciągle coś montuje (czyt. filmy). Ratownik w czerwonych spodenkach, pływak. Do bólu szczery, choć wcale dużo nie mówi. Nie cierpi truskawek, choć obiecał zjeść jedną w dniu ostatecznym.

Od pewnego czasu prowadzą swojego własnego vloga „Piotr AND Paweł” na YouTube. Ich popularność sprawiła, że postanowili zająć się aktywizmem na rzecz osób LGBT.

O swoim życiu, misji i planach na przyszłość opowiedzą we wtorek 30 maja o 22:00 na żywo na www.PolskaLive.pl w kolejnym odcinku programu „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Wypowiedz się! Skomentuj!