Znany z niestandardowych działań PornHub zaprezentował właśnie aplikację TrickPics, której zadaniem jest ułatwienie dzielenia się nagimi fotkami poprzez zakrycie „newralgicznych miejsc”.

Gigant PornHub wchodzi jeszcze bardziej w biznes erotyczny na urządzenia przenośne i wypuścił aplikację TrickPics, która jest swego rodzaju Snapchatem dla pełnoletnich użytkowników smartfonów.

TrickPics to proste narzędzie do edycji zdjęć, które pozwala automatycznie zakryć swoje narządy płciowe za pomocą różnych naklejek i animowanych GIFów. Aplikacja oferuje obecnie 15 filtrów, ale PornHub już obiecał, że lada moment będzie ich zdecydowanie więcej.

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!

TrickPics nie wymaga rejestracji – można z niej korzystać od razu po pobraniu na urządzenie. Aby używać filtrów, można zrobić zdjęcie w aplikacji lub załadować już wykonane fotografie z rolki aparatu.

Wśród dostępnych opcji znajdują się różne filtry takie jak „Knock Knockers” dla pań i „Dick-in-A-Box” dla panów. Obecnie aplikacja działa tylko z obrazami, ostatecznie jednak planowane jest wprowadzenie filtrów także do klipów wideo.

– Selfie stało się popularną formą wyrażania siebie w dzisiejszym społeczeństwie. Jest ono w istocie autoportretem epoki cyfrowej, zdobywając popularność wśród większości użytkowników smartfonów. Użytkownicy robią dzióbki, pozy przed lustrem w łazience, a wielu – choć nie przyznaje się do tego – robi sobie nagie selfie – powiedział wizeprezes PornHub Corey Price.

Chcecie zobaczyć jak działa? PornHub przygotował video na temat TrickPics.

Chcesz ściągnąć TrickPics? Nic prostszego!

Pobierz aplikację w sklepie App Store Pobierz aplikację w sklepie Google Play

Wypowiedz się! Skomentuj!