Nie jest łatwo skupić się na piosence, bo teledysk do niej jest naprawdę wciągający. Tak, owszem, także dlatego, że Zayn jest nadal super hot!

Zayn feat. Partynextdoor - "Still Got Time"
Zayn feat. Partynextdoor – „Still Got Time”

Ten clip to chyba ostateczne potwierdzenie tego, że One Direction raczej nie powrócą. Zayn skończył z wizerunkiem młodego, niewinnego chłopca. W nowej piosence robi rzeczy, których grzecznym chłopcom robić zdecydowanie nie wypada…

W teledysku do „Still Got Time”, który pokazuje imprezę domówkową, obecni palą, ćpają, flirtują, całują, dotykają, podglądają, rozbierają, tatuują, szaleją. Jak to na domówkach bywa…

W piosence pojawia się także PARTYNEXTDOOR, który dodaje jej specyficznego brzmienia z pogranicza pop i r’n’b.

Co ciekawe: w teledysku pojawiają się prawdziwi znajomi Zayna. Wszystko, co widać w piosence to autentyczne nagranie imprezy, jaką urządzili.

Proszę tylko wyjaśnić, co w tym wszystkim robi małpa?!

Ten materiał nie powstałby bez Was. Wspieraj mnie na Patronite!

Wypowiedz się! Skomentuj!
PEDALSKIE UCHO – łyk kultury. Nie koniecznie tej wysokiej. Muzyczne refleksje geja, który się zna. Skąd się zna? Ano stąd, że żyje muzyką od zawsze. Otwartość na nowe brzmienia, muzyczne niespodzianki, szalone zwroty akcji - to wszystko sprawia, że współczesna muzyka nie ma dla mnie tajemnic. Teraz będę się dzielić swoimi przemyśleniami z Wami.