W przededniu Marszu Równości w Krakowie, trans pojawi się w kawiarni Pasaż, by opowiedzieć o tym, jak (nie) znaleźć miłości w aplikacjach randkowych. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

12 maja 2017
17:00-19:00
Kraków, Pasaż Bielaka, kawiarnia Pasaż
tutaj

W opisie wydarzenia czytamy m.in.:

Średnio 10.000 osób każdego dnia ściąga na komórkę Grindr – najpopularniejszą gejowską aplikację randkową. W 2016 roku w 196 krajach używało jej ponad 6 milionów ludzi każdego miesiąca. A to dopiero początek. Mamy także Her, Hornet, Jack’d, Surge, Scruff, Growl, Romeo, Wapa i dziesiątki pomniejszych. Skoro wszyscy tak bardzo szukamy się w tych aplikacjach i na portalach randkowych – dlaczego tak trudno znaleźć tam miłość?

Jej Perfekcyjność zapowiada, że podczas spotkania spróbuje odpowiedzieć na pytania dotyczące nie tylko (nie)skuteczności aplikacji randkowych ale i spróbuje wskazać przyczyny tych zjawisk.

– Na podstawie najnowszych badań naukowców zajmujących się osobami LGBTQ, teoretycznych rozważań Evy Illouz oraz kilku prostych eksperymentów spróbuję odpowiedzieć na to pytanie. Będzie trochę humoru ale i poważnych danych, które pozwolą zrozumieć, jak (nie) działamy podczas korzystania z aplikacji do randkowania – wyjaśnia Jej Perfekcyjność.

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Queerowy Maj. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Wypowiedz się! Skomentuj!