Cztery zaproszenia na sobotni WHATEVER queer festival do wygrania! Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie, żeby wejść na najlepszą imprezę miesiąca za darmo!

W barStudio pojawią się tej nocy m.in. Lola Noir, Vera Cruz, KakiKatanka, Panda Cotta i Scarlet Del Acosta ale także Gladky Adaś, Gąsiu i Mr. Tutti Hide. Listę artystek i artystów dopełniają także Twoja Stara, Santa Evita oraz dje grający po zakończeniu show: Goga M, Benita aka JeblivaDiva, Zuzu Electro i Herr Sissy. Całość poprowadzą (ale i wystąpią!) drag queen Aldona Relax i drag queer Charlotte.

WHATEVER queer festival ma na celu promocję szeroko rozumianej kultury queerowej. Regularnie raz na kwartał organizatorzy wydarzenia gromadzą w jednym miejscu i czasie obok siebie najlepsze performerki i performerów obok zaczynających swoją przygodę drag queen. Miszmasz kiczu, burleski, voguingu, tańca klasycznego i kampu sprawia, że na scenie znaleźć można kobietę z brodą, glamową księżniczkę, półnagiego twinka, królową nocy jak i wszystkich pomiędzy.

1 kwietnia 2017
22:00
barStudio, PKiN
tutaj

Chcesz wygrać jedno z czterech zaproszeń? Nic prostszego!

Odpowiedz na jedno proste pytanie. Masz czas tylko do piątku do godziny 15:00!

Pełny regulamin konkursu znaleźć można tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!