Blisko 20 artystek i artystów zaprezentuje się na WHATEVER queer festival 1 kwietnia w barStudio. To noc, gdy płeć, orientacja, wiek i inne cechy naprawdę nie mają znaczenia.

1 kwietnia 2017
22:00
barStudio, PKiN
tutaj

WHATEVER queer festival ma na celu promocję szeroko rozumianej kultury queerowej. Regularnie raz na kwartał organizatorzy wydarzenia gromadzą w jednym miejscu i czasie obok siebie najlepsze performerki i performerów obok zaczynających swoją przygodę drag queen. Miszmasz kiczu, burleski, voguingu, tańca klasycznego i kampu sprawia, że na scenie znaleźć można kobietę z brodą, glamową księżniczkę, półnagiego twinka, królową nocy jak i wszystkich pomiędzy.

W barStudio pojawią się tej nocy m.in. Lola Noir, Vera Cruz, KakiKatanka, Panda Cotta i Scarlet Del Acosta ale także Gladky Adaś, Gąsiu i Mr. Tutti Hide. Listę artystek i artystów dopełniają także Twoja Stara, Santa Evita oraz dje grający po zakończeniu show: Goga M, Benita aka JeblivaDiva, Zuzu Electro i Herr Sissy. Całość poprowadzą (ale i wystąpią!) drag queen Aldona Relax i drag queer Charlotte.

– To będzie mieszanka wybuchowa, prawdziwy tygiel stylów i genderów. Tej jednej nocy nic nie jest pewne, wszystkie granice można przekroczyć a podstawowa zasada brzmi: wydobądź z wnętrza siebie swoje najdziwniejsze „ja” – tłumaczy Jej Perfekcyjność z Inicjatywy WHATEVER, organizatora wydarzenia.

Czwarta edycja queerowego festiwalu odbędzie się w formule sceny otwartej. WHATEVER queer festiwal #4 ma na celu pokazanie szerokiego spektrum queeru oraz performance wolnego od jakichkolwiek uprzedzeń.

Bilet wstępu kosztuje 20 zł. Impreza rusza 1 kwietnia 2017 o godzinie 22:00 w barStudio (Pałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1).

Wypowiedz się! Skomentuj!