W najnowszym odcinku programu gośćmi będą twórcy COXY i Blok Baru – Trzy Siostry. Zaśpiewa zaś dla nas na żywo Patrycja Malinowska. Wszystko w ten wtorek o 22:00 na żywo na PolskaLive.pl!

Organizatorki COXY i właścicielki BLOK BARU – Trzy Siostry. 4 lata temu postanowiły wstrząsnąć gejowskim życiem nocnym, bo były wynudzone ówczesnym status quo. Mimo licznych perturbacji, żyją i mają ochotę na więcej! O tym, co dalej z Blok Barem i czy możemy się spodziewać kolejnych edycji COXY opowiedzą na żywo we wtorek 28 lutego o 22:00 na PolskaLive.pl w „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”.

Gościem muzycznym będzie Patrycja Malinowska. Patrycja „Mali” Malinowska to finalistka III edycji „Mam Talent”. Urodziła się by być na scenie. W 2010 r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią śpiewając piosenkę „Mercy” z repertuaru Duffy. W 2015 r. nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą.

Wypowiedz się! Skomentuj!