Niewiele jest rzeczy lepszych od całowania. Każdy jednak ma swój styl i sposób, w jaki to robi. Dlatego przedstawiamy 10 typów całujących gejów. Odnajdziesz siebie? ?

Jak całują się geje? Różnie. Jedni robią to intensywnie, inni bardzo delikatnie. Żeby uporządkować typy, prezentujemy 10 najpopularniejszych rodzajów całujących gejów. Sprawdź, do której należysz kategorii…

Początkujący ?

To najsłodszy z typów. Całuje się pierwszy raz, jest superzdenerwowany ale jest też strasznie podekscytowany tym, że przeżyje swój pierwszy pocałunek. Jasne, zawsze wychodzi nieco niezręcznie ale już po tym pierwszym razie wiesz, czy będą z niego ludzie (czyli: czy będzie się dobrze całować).

Językowiec ?

Uwielbia używać swojego języka. Może nawet nieco za bardzo. I nawet na początku ci to nie przeszkadza – w ten sposób można fajnie podgrzać atmosferę… Ale jednak nadmiar języka zdecydowanie szkodzi dobrym wrażeniom.

Niechluj ?

Jest mokry, dziki i poza kontrolą. Nie jest niczym niezwykłym, że czujesz w swoich ustach mnóstwo jego śliny po zakończeniu. Jasne, to trochę obrzydliwe ale przy odpowiednim nastawieniu może być nawet przyjemne.

Jednorazowiec ?

Całowanie się z nim jest krótkie, słodkie i konkretne. Choć taki pocałunek nie trwa jakoś długo, to jednak jest bardzo przyjemny, bo zazwyczaj ten krótki czas wystarcza, by poczuć emocję, jaką chce przekazać.

Monotonny ?

Zna tylko jeden rodzaj pocałunku i dlatego wykonuje go cały czas. Nie ma sensu próbować go zmienić i mu pomóc. On polega na swoim jedynej sztuczce do samego końca. Na szczęście, lubisz go bardzo i dlatego nie przeszkadza ci, że nie próbuje podgrzać atmosfery inaczej.

Całuśnik alkoholowy ?

Wszyscy ich znamy. Nie są zbyt chętni do całowania się na trzeźwo ale wystarczy wlać w niego kilka szotów i staje się całującym królem imprezy. Jak go znaleźć? Rozejrzyj się za facetem, który całuje się z więcej niż jedną osobą w środku nocy…

Wstydzioszek ?

Top typ podobny do początkującego ale zamiast braku doświadczenia przemawia przez jego czyny zawstydzenie. Musisz go rozpracować, poprowadzić i otworzyć zanim uda ci się zachęcić go do oddania się całowaniu.

Agresor ?

Czy całowałeś kiedykolwiek kogoś, o kim od razu pomyślałeś: „o, ten na pewno jest aktywny”? To właśnie agresor. Jest bardzo aktywny w tym co i jak robi – i bardzo dobrze, bo czasem właśnie tego najbardziej potrzebujesz.

Pochlebca ?

Mówi ci, że świetnie się całujesz, bez względu na wszystko. Jest to nawet słodkie do momentu, w którym orientujesz się, że on po prostu ci schlebia. I wtedy jest ci smutno. Przynajmniej do momentu, w którym znów cię nie pocałuje.

Profesjonalista ?

Ten zna się na rzeczy i wie, co i jak, jakby od tego zależało jego życie. Wie, kiedy użyć swojego języka ale i wie, kiedy przyssać się do twojego. Wie, kiedy uszczypnąć ci wargę ale i kiedy pozwolić tobie bawić się jego ustami. W skrócie: jest idealnym partnerem do całowania i dlatego zasługuje na miano profesjonalisty.

Jeśli uważasz, że na liście 10 typów całujących gejów kogoś zabrakło, daj znać w komentarzach na dole!

(Na podstawie pride.com)

Wypowiedz się! Skomentuj!