Rządząca partia coraz śmielej zagląda nam do łóżka i sprawdza co, kto, gdzie, kiedy i dlaczego nie ma dziecka z tego. To jednak pestka w porównaniu z tymi 18 prawami w USA.

Myślicie, że u nas jest źle? Że pomysł liczenia poronionych ciąż i inne podobne pomysły, jakie proponuje nam władza są zbytnim wtargnięciem w życie prywatne obywatelek i obywateli? To mały pikuś w porównaniu z tym, co dzieje się w tych 18 stanach w USA!

1. Arizona

W stanie, gdzie znajduje się Wielki Kanion, posiadanie dildo jest całkiem ok. Pod warunkiem, że masz tylko jedno dildo w mieszkaniu – posiadanie więcej jest już nielegalne.

2. Kalifornia

W miasteczku Walnut, na przedmieściach Los Angles, mężczyźni mają zakaz przebierania się za kobiety bez otrzymania wyraźnej zgody od szeryfa. Drag queenki, miejcie się na baczności!

3. Kolorado

W powiecie Logan County, położonym jakieś 200 km od Denver, pocałowanie śpiącej kobiety jest wbrew prawu. Nie pozwalajcie sobie zatem tam na budzenie kochanki pocałunkiem!

4. Connecticut

W tym stanie prywatne zachowania seksualne pomiędzy wyrażającymi na to zgodę dorosłymi osobami („private sexual behavior between consenting adults”) jest nielegalne. Po prostu nie i już.

5. Floryda

Mamy nadzieję, że lubisz pozycję „misjonarską”. Bowiem na Florydzie to jedyna dozwolona prawem pozycja seksualna. Odpadają wszystkie „na jeźdźca”, „na pieska” i tym podobne wymysły.

6. Georgia

W mieście Sandy Springs (liczba mieszkańców: 99,770) zabronione są wszystkie seks-zabawki. Na szczęście NIE jest zabronione używanie przedmiotów codziennego użytku jako seks-zabawek w zamian!

7. Illinois

Popełniasz przestępstwo, jeśli pod ubraniem stoi ci penis i widać to przez ubranie… Tak więc trzeba nosić bardzo obcisłą bieliznę albo pilnować się, gdy widzą nas inni!

8. Iowa

Pocałunek może trwać maksymalnie 5 minut. I ani sekundy dłużej!

9. Maryland

Jakikolwiek seks oralny jest nielegalny i klasyfikowany jako „perwersyjny” oraz „nienaturalny”. Odpada więc nie tylko fellatio ale także rimming i inne zabawy…

11. Nebraska

No, tutaj sprawa robi się poważna. Za jakikolwiek seks analny grozi ci aż 20 lat pozbawienia wolności!

11. New Jersey

Wzajemna masturbacja pomiędzy mężczyznami jest poważnym przestępstwem. Grozi za nią do 3 lat pozbawienia wolności. A za kratkami znów trzeba się powstrzymać, bo pokusa wzajemnej masturbacji wydaje się wówczas wyjątkowo silna…

12. Nowy Meksyk

To już było: tutaj także zakazany jest jakikolwiek seks oralny (w tym m.in. fellatio czy rimming).

13. Ohio

Podrywanie osób tej samej płci jest legalne, możesz śmiało próbować. Ale! Jeśli okaże się, że ta osoba nie jest zainteresowana relacjami z osobą tej samej płci, to takie podrywanie jest już nielegalne. Miej się na baczności!

14. Oregon

Zakazane jest korzystanie z tej samej toalety przez dwie lub więcej osób. Chodzi, oczywiście o publiczne toalety.

15. Pensylwania

W Pensylwanii rządzący stanem są wyjątkowo pruderyjni! Technicznie bowiem zarówno seks oralny jak i analny są w tym stanie całkowicie zabronione.

16. Południowa Dakota

Dwie rzeczy są tutaj całkowicie zakazane: nie można mieć widocznego wzwodu w miejscu publicznym oraz dokonywać fellatio na swoim partnerze…

17. Rhode Island

Prawo stanowe definiuje seks oralny jako „wstrętne i odrażające przestępstwo przeciw naturze”, które karane jest nawet 10 latami za kratkami!

18. Teksas

Mówi się, że w Teksasie wszystko musi być większe. No, może poza kolekcją dildo. Kobieta może w tym stanie posiadać maksymalnie 6 sztuk.

Wypowiedz się! Skomentuj!