Ucieczka od zimy, świąt i całego świata? Tak, to możliwe – na GIG Party 10 grudnia. A dzięki wpisaniu na listę gości Jej Perfekcyjności – wchodzisz do tego świata za darmo!

No Comment Club w wieżycach Mostu Poniatowskiego (al. 3 maja 16/18a) znów stanie się miejscem, gdzie magiczna atmosfera i pozytywne wibracje rządzą przez jedną magiczną noc. Tym razem szykujemy dla Was całą garść muzycznych i tanecznych wrażeń – spodziewajcie się doznań, jakich dawno nie doświadczyliście. Dwie wieżyce, dwa parkiety, dwóch djów – a do tego koncert LIVE, wspaniali goście i zapewniona dobra zabawa do białego rana.

Już wkrótce szczegółowe informacje o niespodziankach tej nocy…

Normalnie wstęp kosztuje 20 zł ale jako moi goście, za wejście nie zapłacicie nic!
Wystarczy wpisać się na listę za pomocą poniższego formularza i czekać na potwierdzenie!

Gwiazdami tej nocy będą: Pati Mali, dj Monky i dj Marcin Cudny

gigkwadrat2

Patrycja „Mali” Malinowska – wokalistka, finalistka III edycji „Mam Talent”. Urodziła się by być na scenie. W 2010r. przebojem wdarła się do finału programu „Mam Talent” w którym oczarowała jury, a widzów porwała swoją pozytywną energią śpiewając piosenkę „Mercy” z repertuaru Duffy. W 2015 r. nawiązała współpracę z DJ Adamusem. Owoc ich pracy, utwór „Keep Love Together”, znalazł się na płycie wydanej z okazji jubileuszu DJ. Patrycja to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos. To przede wszystkim niezrównana osobowość. Ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą.

DJ Monky
Najlepiej odnajduje się w energetycznym i pompującym vocal house’ie. Rezydent klubu Bank, współpracuje stale z klubami Opera oraz Room13. Jego początki za djką sięgają 2006 roku. Współpracował m.in. z klubami: HotL, Zoo, 35mm, Space i Utopia. W międzyczasie brał udział w wielu projektach muzycznych m.in. Projektem Summer of MTV. Grał u boku takich artystów jak: Michael Canitrot, Antoine Clamaran, NERVO, Daniel Bowie, Shena, Tara McDonald, Dj Yass, DJ Jazzy M, Luis Paris, Chris Bekker oraz artystami z wytwórni Hed Kandi.
DJ Marcin Cudny
Wychowany na muzyce lat 80-tych dj, z własnym deep-tech-house’owym brzemieniem, nie uciekający od od funkowo-vocalowych elementów. Nie obce są mu również klimaty oldschoolowe, funkowe i disco. 2002 rok to początek jego zmagań z płytami. Na warszawskiej scenie zadebiutował w 2006 roku w klubie Piekarnia, będącym kolebką polskiej sceny klubowej. Gościł w wielu miejscach na mapie Warszawy oraz Polski, m. in.: Piekarnia, Luzztro, The Nine, de lite, Minus Music Club, Platinium, MonoBar, Zoo i wielu innych. Dziś na stałe wspólpracuje z Minus Music Club oraz w projekcie TooDeep.

 

A tak bawiliśmy się na poprzedniej edycji GIG Party:

Więcej zdjęć na facebooku:

Zdjęcia z naszego GIG Party z MIKA MONTANA @ No Comment Club ps. Jeśli nie chcecie żeby któreś ze zdjęć było w naszej galerii dajcie znać ! Pozdrawiamy GIG

Opublikowany przez GiG na 10 listopad 2016

O imprezie możesz na bieżąco czytać na facebooku tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!