Kilkunastomiesięczna przygoda z środową grą w bingo kończy się nieodwołalnie. Dziś o 21:00 rusza ostatnia tura prowadzona przez Jej Perfekcyjność.

14650556_1207327779329513_5692885402618486761_nGra idealna dla – jak podkreśla za każdym razem trans – „starych ludzi i pedałów” przyciągała co tydzień do Blok Baru kilkudziesięcioosobowe tłumy. Impreza z okazji pierwszego roku bingo zaś zgromadziła tłumy tak wielkie, że nie mieściły się one w największym pomieszczeniu klubu.

– Chyba nikt się tego nie spodziewał. Wszak bingo kojarzy się z amerykańskimi serialami, gdzie grają w nie ludzie w wieku mocno podeszłym, czekając w ten sposób na nadchodzącą śmierć. Bingo w Blok Barze jednak to zupełnie co innego – komentuje Jej Perfekcyjność.

Ostatnie bingo, które poprowadzi Jej Perfekcyjność rusza w środę 19 października o 21:00. Trans zachęca do nie spóźniania się. Już tydzień temu miejsc zabrakło kilka minut po rozpoczęciu.

Gra znika z Blok Baru z powodu planowanego zamknięcia miejsca. Klub z końcem miesiąca przestanie istnieć. Cykl ostatnich imprez już trwa. W ten sposób przez cały miesiąc bywalcy miejsca mogą pożegnać swoje ulubione wydarzenia.

Choć dzisiejsza gra jest ostatnią, jaką poprowadzi Jej Perfekcyjność, to w bingo zagrać będzie można jeszcze jeden, ostatni raz w środę 26 października. Imprezę poprowadzi wówczas drag queen Charlotte w towarzystwie trans.

Wypowiedz się! Skomentuj!