Dla niektórych to dzień, jak każdy inny. Dla innych zaś to dzień zupełnie wyjątkowy. Nie macie pomysłu, jak się ubrać? Oto kilka gejowskich wskazówek!

Zbliża się Halloween. To czas, gdy można zaszaleć, przebrać się i popuścić wodze fantazji. Namawiamy Was oczywiście do tego, żeby popuszczać jak najbardziej. I dlatego zachęcamy do skorzystania z rad niejakiego Jacka Merridew. Już drugi rok z rzędu dzieli się on swoimi przemyśleniami na temat najlepszych kostiumów na Halloween!

Jack jest słodkim jutuberem, który zna się na rzeczy i dlatego nagrał taki oto – nieco zabawny – filmik, w którym wyjaśnia dlaczego zabił swojego chłopaka oraz dlaczego ubrał się w bardzo seksowne przebranie w tym roku na Halloween.

Już rok temu Jack nagrał swoje pierwsze video na temat kostiumów. Dostało się mu wówczas mnóstwo hejtów – że jest puszczalski, że jest za chudy (say what?!) oraz że w ogóle psuje opinie środowisku (skąd my to znamy?!). Filmik nadal dostępny jest na YouTube, więc zachęcam do obejrzenia tutaj:

W Polsce geje nadal wstydzą się przebierać wyzywająco na Halloween. To jednak różnica kulturowa pomiędzy pruderią polską a amerykańską. Tym niemniej – warto tego jednego dnia pozwolić sobie na więcej, przebrać się i poszaleć. Jak na noc duchów przystało!

Wypowiedz się! Skomentuj!