Baw się ze mną i wejdź na wyjątkową imprezę za darmo! Już 5 listopada GIG Party w klubie No Comment. Zapisy ruszyły – kto pierwszy, ten lepszy!

GIG Party

Czy będzie to najważniejsze imprezowe wydarzenie tej jesieni w Warszawie? No, na pewno jeśli idzie o imprezy LGBT-friendly! Zapowiada się noc pełna niespodzianek, doskonałej muzyki i doborowego towarzystwa!

GIG Party to nowa propozycja cyklicznych imprez dla osób LGBTQ w Warszawie. Cykl oparty na najstarszych uwielbianych przez nas wszystkich wartościach: miłości, radości i dobrej zabawie. Skierowany do osób nieheteronormatywnych ale otwarty na wszystkich.

Pierwsza impreza nowego cyklu odbędzie się w No Comment Club – przy Al. 3 Maja 16/18A (wieżyce Mostu Poniatowskiego). Nietypowa lokalizacja doda całemu wydarzeniu niesamowitej atmosfery i doskonale wpasuje się w klimat wydarzenia!

Na razie gwiazda wieczoru pozostaje tajemnicą ale już wkrótce na JejPerfekcyjnosc.pl dowiecie się więcej!

Wstęp na imprezę kosztuje 10 zł. Ale uwaga! Wpisując się na listę Jej Perfekcyjności możesz wejść do klubu zupełnie ZA DARMO! Obowiązuje zasada – kto pierwszy, ten lepszy! Liczba miejsc jest ograniczona. Dopisz się więc szybko TUTAJ:

Chcecie być na bieżąco na temat imprezy? Dodajcie się do wydarzenia facebookowego tutaj. Chcecie wiedzieć więcej na temat całego cyklu? Polajkujcie fanpage tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!