Nie mogło być inaczej. Powstał nowy serwis randkowy dla fanów Pokemon Go – PokeDate umożliwia poznanie innych graczy w celach matrymonialnych.

PokeDatesPokéDates to strona uruchomiona przez Project Fixup. Jej celem jest dopasowanie do siebie użytkowników gry Pokemon Go za pomocą specjalnego formularza, który wypełnia się podczas rejestracji. Strona umożliwia umówienie się z osobami, które w pobliżu korzystają z PokeGym albo PokeStopów.

Co ważne, aplikacja jest inkluzywna i pozwala także na poszukiwanie osób z określeniem siebie jako osoba homo- lub biseksualna.

Twórcy strony zaznaczają, że osoby randkujące w internecie, spędzają więcej czasu na stronach randkowych niż na spotkaniach na żywo. A że we wszystkim chodzi o „chemię pomiędzy ludźmi”, próbują swoimi usługami zachęcić do spotkań face-to-face. Chcą więc zamienić randkowanie on-line w randkowanie off-line.

Firma Project Fixup posiada także inne serwisy randkowe, które współtworzyła m.in. z firmami odpowiadającymi za rowery miejskie, kluby komediowe czy też bary – w których chodzi o znalezienie ludzi o podobnych zainteresowaniach. PokeDates ma umożliwić ludziom poznanie osoby wstępnie dopasowanej do nas, umówienie się na wspólne łowy Pokemonów oraz… na zakochanie się.

Pierwsza randka na PokeDate jest darmowa dzięki kodowi promocyjnemu „POKEDATES2016”. Rejestracja w serwisie jak i przeglądanie są darmowe. Użytkownicy, którzy chcą mieć możliwość otrzymania dodatkowych propozycji randkowych, mogą polecić stronę swoim znajomym albo zapłacić 20 dolarów za randkę.

pokedates

Wypowiedz się! Skomentuj!