Gościem w premierowym odcinku „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” będzie Damian Nowacki, znany przede wszystkim jako twórca marki ubrań Madox Design. Program rusza dziś o 22:00 w Radiu Polska Live.

jpzaprasza

Jego charakterystyczne spodnie znają wszyscy, którzy mają pojęcie o modzie street-wear’owej. W programie opowie o swoich inspiracjach ale nie tylko. Nie zabraknie, oczywiście, informacji z życia prywatnego – dowiemy się, co porabia, gdy nie zajmuje się projektowaniem kolejnych hitów ubraniowych i co go nakręca każdego dnia. No i, oczywiście, spróbujemy też jego ulubionego drinka!

– Cieszę się, że Damian znalazł dla mnie czas i że porozmawia ze mną na antenie – komentuje Jej Perfekcyjność. – Mam nadzieję, że takie właśnie spotkanie ze znajomymi (z którymi czasem nie widuję się tak często jak dawniej) będzie napędzać program. Będzie trochę humoru, trochę poważnych tematów ale i, oczywiście, trochę dobrych alkoholi.

W opisie programu czytamy:

Przy drinku rozmawia się łatwiej. A przy dwóch – tym bardziej. Dlatego gospodyni programu, Jej Perfekcyjność, swoich gości zaprasza na intymną rozmowę przy ich ulubionym drinku. Będzie trochę o pracy i karierze ale przede wszystkim o życiu prywatnym. Co u nich słychać? Jak się im powodzi? Jakie mają plany? No i dlaczego ten drink jest ich ulubionym?

Program rusza o 22:00 w Radiu Polska Live. Będzie można go słuchać na żywo:

Na żywo będzie można także oglądać całość na stronach PolskaLive.pl!

Kilka zdjęć z Instagramu:

Wypowiedz się! Skomentuj!