Dwuosobowe zaproszenia na imprezę czekają na osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe. Macie na to czas do poniedziałku 14 marca.

wygrajzapro

Impreza zaplanowana jest na piątek 18 marca i rozpocznie się o 22:00 w jednym z sopockich apartamentów.

Tego dnia Jej Perfekcyjność świętować chce 10 lat od dnia, gdy narodziła się strona JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Choć dziś już przeniesiona na JejPerfekcyjnosc.pl, pozostaje nadal nieaktywnym archiwum kilkuset wpisów, jakie pojawiły się tam na przestrzeni ponad 100 miesięcy.

JejPerfekcyjnosc.blox.pl była serwisem utrzymanym w stylu newsowym i zawierała głównie zapowiedzi wydarzeń i działań z udziałem trans. Specyficzny styl newsowy sprawiał, że była chętnie odwiedzanym miejscem. Dziś informacje takie ukazują się na JejPerfekcyjnosc.pl/blox.

– Istnienie JejPerfekcyjnosc.blox.pl rozpoczęło się nieco później niż sama idea Jej Perfekcyjności. Dlatego powstanie tego serwisu jest niemalże równoznaczne z narodzinami JP – wyjaśnia trans.

Aby wygrać dwuosobowe zaproszenie na imprezę, wystarczy do 14 marca odpowiedzieć na pytanie:

Sopot znajduje się na Pomorzu. Z Pomorza ale Zachodniego pochodzi także Jej Perfekcyjność. Jak nazywa się rodzinne miasto trans?

Odpowiedzi wpisać można w poniższym formularzu. Zwycięzców poznamy 15 marca.

Wypowiedz się! Skomentuj!