Wielkiej fety nie będzie ale zapowiada się dobra impreza w doskonałym towarzystwie! Trans świętuje w Sopocie swoje 10 urodziny.

10latJPfb

Impreza przypada w 10 rocznicę utworzenia strony JejPerfekcyjnosc.blox.pl. Choć dziś już przeniesiona na JejPerfekcyjnosc.pl, pozostaje nadal nieaktywnym archiwum kilkuset wpisów, jakie pojawiły się tam na przestrzeni ponad 100 miesięcy.

– Istnienie JejPerfekcyjnosc.blox.pl rozpoczęło się nieco później niż sama idea Jej Perfekcyjności. Dlatego powstanie tego serwisu jest niemalże równoznaczne z narodzinami JP – wyjaśnia trans.

Ponieważ nie ma konkretnej daty, gdy pojawiło się imię Jej Perfekcyjność, trans świętuje rok rocznie kolejne 12 miesięcy od powstania tej właśnie strony – jako symbolicznego momentu, który stanowi pewną cezurę. Imprezy te przyjmowały różne formy. Tym razem wpisuje się ona w koncepcję wyjazdowych wydarzeń Melina On Tour.

JejPerfekcyjnosc.blox.pl była serwisem utrzymanym w stylu newsowym i zawierała głównie zapowiedzi wydarzeń i działań z udziałem trans. Specyficzny styl newsowy sprawiał, że była chętnie odwiedzanym miejscem. Dziś informacje takie ukazują się na JejPerfekcyjnosc.pl/blox.

Do dziś można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są dwuosobowe zaproszenia na „10 lat Jej Perfekcyjności”.

Wypowiedz się! Skomentuj!