Dokładnie za tydzień 12 kwietnia o 22:00 rusza nowy program „Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka”. Pierwszym gościem trans będzie znany projektant Damian Nowacki, twórca marki Madox Design.

jpzaprasza

Audycja wystartuje w internetowym radiu Polska Live na żywo we wtorek 12 kwietnia. Do studia, w którym zamontowane są także kamery, umożliwiające oglądanie wszystkiego, co dzieje się w środku, trans zapraszać chce osoby mniej lub bardziej znane, by opowiedziały o swoim życiu. Rozmowy mają mieć charakter osobisty. W opisie audycji czytamy:

Przy drinku rozmawia się łatwiej. A przy dwóch – tym bardziej. Dlatego gospodyni programu, Jej Perfekcyjność, swoich gości zaprasza na intymną rozmowę przy ich ulubionym drinku. Będzie trochę o pracy i karierze ale przede wszystkim o życiu prywatnym. Co u nich słychać? Jak się im powodzi? Jakie mają plany? No i dlaczego ten drink jest ich ulubionym?

Autorka programu dodaje, że jego koncepcja powstawała dość długo i to Radio Polska Live ostatecznie przekonało ją do tego, by pomysł ostatecznie wdrożyć i zrealizować.

– Mam nadzieję, że dzięki wsparciu profesjonalnego teamu Radia Polska Live wszystko pójdzie, jak z płatka – komentuje Jej Perfekcyjność. – No a poza tym będziemy mieć na pewno drinka w studio. Więc źle nie będzie!

Audycja pojawiać się będzie w każdy wtorek o 22:00. Potem nagranie z niej pojawi się w internecie na stronach Radia Polska Live oraz na JejPerfekcyjnosc.pl/ZapraszaNaDrinka.

Docelowo podcast z audycji dostępny ma być także w iTunes.

Gościem premierowego odcinka będzie twórca marki Madox Design – Damian Nowacki:

Wypowiedz się! Skomentuj!