Warszawa, 7 marca 2016 – Już w tę sobotę w TR Warszawa wykład i debata z Jej Perfekcyjnością przy okazji pokazów sztuki „Grind/r”. Trans zapowiada ciekawą prezentację.

grindr

Spektakl „Grind/r” jednych zniechęci, innych zachęci do skorzystania z tej i innych randkowych aplikacji i portali. Ale właściwie, jeśli się już zdecydujemy je wypróbować, jak się za to zabrać? Czy trzeba się do tego specjalnie przygotować? Co trzeba wiedzieć, żeby w gąszczu różnorodnych profili znaleźć właśnie to, czego szukamy? Oferta portali i aplikacji randkowych jest bardzo szeroka i niemal każdy_a można znaleźć w nich coś dla siebie. Tylko czego właściwie tam szukamy?

Na zaproszenie TR Warszawa Stowarzyszenie bez!miar organizuje w marcu spotkania i debaty, towarzyszące pokazom spektaklu „Grind/r”. Ich wspólnym tematem będzie obecność osób LGBTQ w polskim życiu społecznym i rzeczywistości cyfrowej, a także związane z nią wyzwania.

– Mam nadzieję, że uda mi się moich odbiorców zaskoczyć. Mam kilka pomysłów, jak sprawić, by spotkanie każdej osobie dało nową wiedzę i nowe umiejętności – zapowiada Jej Perfekcyjność.

Wstęp na wydarzenie jest wolny ale liczba miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki do odbioru w kasie TR Warszawa (kasa@trwarszawa.pl, 22 480 80 08).

Drugie ze spotkań zaplanowanych przez bez!miar odbyło się w sobotę 5 marca. Debatę o kobietach nienormatywnych w sieci, poprowadziła Agnieszka Weseli „Furja”, historyczka seksualności, feministka, queerolożka, organizatorka festiwalu queerowego „POMADA”.

Wydarzenie na facebooku znaleźć można tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!