Do Parady Równości zostało jeszcze ponad 100 dni ale już dziś znamy najważniejsze terminy, które ułatwią zorganizowanie wydarzenia. Warto je poznać!

kalendarz

By usprawnić organizację Parady Równości, Komitet Organizacyjny podjął decyję o kilku najważniejszych terminach, dotyczących przygotowań. Oto one!

28 lutego 2016 – Deklaracje dot. Przewodnika Parady Równości 2016

Do tego dnia podmioty zainteresowane pojawieniem się w drukowanym Przewodniku Parady Równości 2016 mogą zgłaszać chęć udziału w przedsięwzięciu. Po tym dniu dołączenie do Przewodnika będzie niemożliwe. Kontakt w tej sprawie możliwy jest pod adresem przewodnik@paradarownosci.eu.

31 marca 2016 – Zamawianie TIRów i pojazdów z Fundacji Wolontariat Równości

Część firm, instytucji i organizacji zleca Fundacji Wolontariat Równości przygotowanie swoich pojazdów na Paradę Równości. Mają wówczas pewność, że będą one przygotowane z firmami, które od lat współpracują z Fundacją i mają doświadczenie w przygotowywaniu tego typu konstrukcji. Do końca marca wszystkie podmioty zainteresowane zamówieniem pojazdu mogą kontaktować się z Fundacją pod adresem kontakt@wolontariatrownosci.pl.

8 maja 2016 – Zgłaszanie wydarzeń Festiwalu Parady Równości 2016

Festiwal Parady Równości ruszy w tym roku 2 czerwca. Wszystkie organizacje i osoby, zainteresowane przygotowaniem wydarzenia (imprezy, debaty, spotkania, zwiedzania, wystawy, koncertu, pokazu, itd.), które miałoby stać się częścią Festiwalu Parady Równości 2016, będą mogły to zrobić do 8 maja.
Wkrótce na stronie ParadaRownosci.eu udostępniony zostanie specjalny formularz zgłoszeniowy.

11 maja 2016 – Zgłaszanie uczestnictwa pojazdów w Paradzie Równości 2016

Na miesiąc przed Paradą Równości 2016 zamykamy zgłaszanie pojazdów, które mają wziąć udział w wydarzeniu. Dotyczy to wszystkich pojazdów mechanicznych (TIR, autobus, samochód ciężarowy, osobowy, motocykl) ale i kolumn pojazdów niemechanicznych (np. kolumny rowerowej). Po 30 maja odbędzie się losowanie kolejności pojazdów w Paradzie Równości 2016.
Wkrótce na ParadaRownosci.eu pojawi się formularz zgłoszeniowy pojazdów.

30 maja 2016 – Zgłaszanie uczestnictwa dużych banerów w Paradzie Równości 2016

Wszystkie banery o szerokości od 1,5 m wzwyż muszą zostać zgłoszone do końca maja. Kolejność banerów w Paradzie Równości 2016 zostanie rozlosowana wraz z kolejnością pojazdów na początku czerwca.
Wkrótce na ParadaRownosci.eu pojawi się formularz zgłaszania banerów.

11 czerwca 2016 – Parada Równości 2016

Tutaj wyjaśniać nie trzeba :) 11 czerwca o 15:00 startuje Parada Równości 2016! Na facebooku wydarzenie możecie znaleźć TUTAJ.

Wypowiedz się! Skomentuj!