Zainspirowane i zainspirowani słowami Rafała Trzaskowskiego, zapraszamy Platformę Obywatelską na Paradę Równości. Mamy nadzieję, że największa opozycyjna partia w Sejmie dołączy do nas w tym roku.

trzaskowski2Impulsem do zaproszenia PO na Paradę Równości 2016 były słowa posła Rafała Trzaskowskiego, który 2 grudnia z trybuny sejmowej podczas gorącej debaty sejmowej przed głosowaniem nad kandydatami do Trybunału Konstytucyjnego powiedział:

Będziemy odchyleniem od waszej normy, kiedy będziemy bronić praw mediów publicznych.  Będziemy odchyleniem od waszej normy, broniąc praw mniejszości. Nawet chyba skłonicie
mnie do tego, żeby pójść na Paradę Równości. Będziemy odchyleniem od waszej normy i będziemy ją tworzyć razem z obywatelami.

Z tego też powodu pismo, zapraszające PO do udziału w Paradzie Równości, skierowałyśmy i skierowaliśmy właśnie do pana posła R. Trzaskowskiego. Zaznaczamy w nim gotowość do wsparcia w przygotowaniu pojazdu

Mamy nadzieję, że zarówno poseł jak i cała partia zdecydują się skorzystać z zaproszenia. Będą wówczas mieli okazję pokazać, jak bardzo zależy im na zachowaniu obywatelskiego kursu ugrupowania.

Całe pismo przeczytać można tutaj – plik PDF.

Kliknij, aby pobrać pismo w PDF
Kliknij, aby pobrać pismo w PDF

 

Wypowiedz się! Skomentuj!