W najbliższą środę w Blok Barze gościnnie pojawi się Jej Perfekcyjność, która w zastępstwie poprowadzi Bingo. Zapowiada się dużo dobrego humoru.

12484702_893693084079685_2788103029733109889_o

To nie pierwszy raz, gdy trans prowadzi rozgrywkę. Osoby regularnie odwiedzające w środy Blok Bar miały już okazję podziwiać ją w tej roli. I jedno jest pewne: pojawienie się Jej na scenie oznacza dużo dobrego, sprośnego, niewybrednego humoru.

– Moim zadaniem jest nie tylko losowanie kulek z numerkami ale przede wszystkim sprawienie, by przybywający dobrze się bawili – tłumaczy Jej Perfekcyjność. – Dlatego traktuję te kilka godzin na scenie jak stand-up i staram się rozśmieszyć wszystkich.

Nie brakuje także interakcji z publicznością. W trakcie poprzednich kilku wizyt, podczas gry w Bingo, Jej Perfekcyjność m.in. rozbierała chłopców z koszulek, symulowała stosunek seksualny, tańczyła i śpiewała na scenie, czytała numery w czterech językach ale też udawała, że jest nauczycielką w szkole.

Pojawienie się trans na Bingo jest wydarzeniem dość rzadkim. Stałą prowadzącą jest bowiem drag queen Charlotte, która jest nieobecna w tę środę.

Wypowiedz się! Skomentuj!