prapremiera-dreszczowcaDwuosobowe zaproszenie na sztukę „Prapremiera dreszczowca” w Och-Teatrze czeka na osobę, która zdecyduje się wziąć udział w nowym konkursie na JejPerfekcyjnosc.pl!

Sztukę w Och-Teatrze w Warszawie przy ul. Grójeckiej 65 zobaczyć będzie można w czwartek 29 października o godzinie 19:30.

Zadanie konkursowe jest banalnie proste. Musisz odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywała się postać parodiująca Jej Perfekcyjność w sztuce teatru Faktoria Milorda pt. „Queer casting”?

Odpowiedź wysyłasz na maila konkurs@jejperfekcyjnosc.pl do 24 października do godziny 20:00. W mailu nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska!

(Trzeba mnie też lubić na facebook.com/JejPerfekcyjnosc!)

Krótko o sztuce: Prapremiera dreszczowca to adaptacja sztuki, która w Londynie święci tryumfy jako The Play That Goes Wrong.

Zabawna opowieść o amatorskim teatrze, o tym, że wszystko, co złe, może zdarzyć się właśnie w dniu premiery… Komedia o aktorach i ich pracy, o kulisach teatru, o mechanizmach i kłopotach tworzenia iluzji. Wykładowcy i studenci pewnej uczelni prowadzą grupę teatralną i zamierzają wystawić napisaną w latach 20. sztukę o tajemniczym morderstwie. Zbliżają się do premiery, ale wszystko idzie nie tak, jak powinno. Nieszczęśliwe wypadki, które tylko teoretycznie mogłyby mieć miejsce, zdarzają się wszystkie, jeden po drugim. Pech, brak profesjonalizmu, lekkomyślność obsługi i trema aktorów, doprowadzają do istnego pandemonium, widzowie zaś raz po raz doprowadzani są do płaczu ze śmiechu… Czy aktorzy i widzowie dotrwają do ukłonów?

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Wypowiedz się! Skomentuj!