Warszawa, 21 października 2015 – To będzie wyjątkowa noc w Blok Barze. Takiej ilości niespodzianek nie dało się przewidzieć. Jedną z nich będzie obecność Jej Perfekcyjności, która poprowadzi SuperBingo z Charlotte.

Trans miała już okazję raz, gościnnie pojawić się w roli prowadzącej bingo w Blok Barze. Tym razem jednak, jak podkreśla, sytuacja będzie nieco inna.

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to bingo inne od poprzednich i mogę śmiało powiedzieć, że ufam ich zapewnieniom – śmieje się Jej Perfekcyjność.

Bingo to gra, która zawojowała serca warszawskich osób LGBT. W Blok Barze co tydzień w środę spotykają się dziesiątki chętnych, którzy dają się porwać amerykańskiej rozrywce. Gra polega na skreślaniu wylosowanych przez osobę prowadzącą liczb z arkusza, który otrzymuje się przy zakupie dowolnego alkoholu przy barze. Osoba, która pierwsza ułoży linię prostą ze skreślonych pól i wykrzyczy „bingo”, otrzymuje nagrodę.
Gra często pojawia się w filmach i serialach, w których pokazywane są domy spokojnej starości – właśnie z nimi najczęściej kojarzone jest bingo.

Muszę przyznać, że zaskoczyła mnie popularność gry w Warszawie. Naprawdę nie spodziewałem się, że taka prosta i kojarząca się raczej ze starością gra będzie tak popularna! To naprawdę niebywałe – komentuje Jej.

Bingo rusza o 20:00 w Blok Barze przy Al. Jerozolimskich 57. Wstęp wolny.

superbingo

Wypowiedz się! Skomentuj!