Bo przecież nie może odbyć się bez takowego! Witajcie na JejPerfekcyjnosc.pl. I od razu weźcie udział w konkursie z supernagrodami za blisko 1000 zł. Zadanie, jak zawsze, jest bardzo proste.

Tak na przywitanie mam dla Was kilkanaście nagród. Co trzeba zrobić, aby wygrać? Dwie rzeczy:

  1. Polub mnie na facebooku (facebook.com/JejPerfekcyjnosc)
  2. Wyślij maila na adres konkurs@jejperfekcyjnosc.pl, w którym podasz swoję imię, nazwisko, link do profilu facebookowego oraz załączysz selfie, na którym trzymać będziesz napis „Czytam JejPerfekcyjnosc.pl” (gotową kartkę wydrukować można TUTAJ ale możesz też napisać ją odręcznie!)

Czekamy na Wasze maile do 9 października 2015! Uwaga! Zdjęcie w formacie JPG lub PNG, kartka w rozmiarze minimum A4.

Do wygrania:

  • 5 kalendarzy „Melina Boys 2016″*
  • Pan Szama hangover pack
  • 5 pysznych zestawów od Barefoot Wine
  • bon na 100 zł do Madox Design
  • 3 zaproszenia na imprezę „Hung Up Decade” 17 października 2015
  • 4 koszulki Parady Równości
  • 6 kubków Parady Równości

Więcej o nagrodach:

boysKalendarze Melina Boys 2016 (5 szt.)

Choć dotychczas ukazała się tylko jedna edycja kalendarza Melina Boys, to już jest on kultowy. Wydawany w niewielkim nakładzie, piękny kalendarz z pięknym chłopcami. Inny na każdy miesiąć. Czego chcieć więcej? Wyjątkowego kalendarza nie można kupić. Jest on dostępny tylko na JejPerfekcyjnosc.pl w tym konkursie! Do wygrania jedna z 4 sztuk. Dwunastu pięknych chłopców, którzy przez cały rok będą ozdabiać Twoją ścianę i przyciągać wzrok wszystkich przybywających do Ciebie do domu/biura.

PanSzamaPan Szama Hangover Pack (1 zestaw)

Pan Szama hangover pack. Jest weekendowy poranek. Budzisz się i jesteś jak kobieta w ciąży. Masz ochotę na wszystko oprócz wyprawy do sklepu. I Pan Szama da Ci wszystko. Moc pyszności dla mocnych gości. Dajesz adres, a my dostarczamy kacowy catering. Pan Szama to najlepszy warszawski lokal 2015 roku – w konkursie Warszawska Pyza zdobył zarówno nagrodę jury jak i nagrodę publiczności! Nagroda warta jest ok. 150 zł. A więcej o Panu Szamie na ich facebooku.

barefootPyszne zestawy od Barefoot Wine (5 szt.)

Nie znacie? Musicie poznać! Najlepsza, najbardziej otwarta i najbardziej imprezowa marka wina na świecie! Barefoot Wine daje Wam wybór pomiędzy winami czerwonymi, bialymi i bąbelkowymi. Osobiście: bardzo polecam pyszny muskat! A w konkursie do wygrania 5 zestawów zawierających po kilka butelek w środku! Plus gadżety. Każdy zestaw o wartości trzycyfrowej!
A że dodatkowo Barefoot wspiera równość i walkę o prawa osób LGBT na całym świecie, to dodatkowy powód, żeby spróbować, wypić i cieszyć się z życia!

madoxlogo-300x194Bon na 100 zł do MADOX design (1 bon)

Madox to warszawska marka street-wearowa założona w 2011 roku. Za sprawą charakterystycznych spodni zapinanych na klapę z przodu, brand błyskawicznie przedostał się do świadomości fanów polskiej mody. Nietypowe konstrukcje, naturalne tkaniny i żywe kolory to części składowe warszawskiej marki, która- według założeń twórcy- ma być zawsze wypadkową nonszalanckiej elegancji i idei uniseksu. Kolejne kolekcje i mini-kolekcje Madoxa opanowują polskie garderoby i ulice. Teraz macie szansę nabyć coś dla siebie ze zniżką w wysokości 100 zł!

hungupdecadeZaproszenia na imprezę „Hung Up Decade” (3 szt.)

To będzie impreza jakich mało! Z okazji 10 lat od ukazania się „Hung Up” Madonny wydaję przyjęcie w SKY Residence. Będą wspaniali goście, doskonała muzyka, świeta atmosfera, moja skromna osoba i ładni chłopcy. Wszystko, czego potrzeba aby uczcić Madonnę i jej największy hit. Oczywiście, grane będzie nie tylko „Hung Up” i Madonna! Będziemy się bawić biforową porą, by potem przenieść się do klubów i zdobyć Warszawę! Impreza zaplanowana jest na 17 października 2015.

logoPRKoszulki Parady Równości (4 szt.)

Nie trzeba chyba przedstawiać, prawda? Trzy koszulki Parady Równości 2014 czekają na osoby godne ich noszenia. Wygodne, kolorowe, tęczowe. Takie są i takie należy z dumą nosić! A do koszulek – całkiem gratis – przypinki z tego pamiętnego wydarzenia. Warto więc się starać, bo NIGDZIE nie kupicie takich pamiątkowych gadżetów!

kubekPR-690x592Kubki Parady Równości (6 szt.)

To nie tylko pamiątka ale bardzoe przydatne i bardzo użyteczne sprzęty. Kubki przydają się zawsze i wszędzie – w domu, w pracy, w szkole. A z tych oznaczonych logo Parady Równości pije się jeszcze lepiej. Kawa, herabta i drinki popijane z takigo kubka smakują po prostu lepiej! A do kubków – całkiem gratis – przypinki z Parady Równości.
Warto więc się starać, bo NIGDZIE nie kupicie takich pamiątkowych gadżetów! A od siebie dodam, że doskonale się z nich pije – tęczowe serduszko dodaje smaku każdemu napojowi.
Do wygrania jest jeden z czterech kubków.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się tutaj.

(* – Uwaga! Nagroda w postaci kalendarza będzie dostępna dopiero w grudniu! I dopiero wówczas będzie wręczona!)

Wypowiedz się! Skomentuj!