pocoJPBo w sumie może Was to dziwić. Ale dla mnie wydawało się, że to naturalna konsekwencja tego, co dotychczas robiłam w internecie. Nadszedł czas zebrania wszystkiego w jednym miejscu i myślenia o tym, jak rozwijać się dalej.

Minęła północ 1 października 2015. Zaczął się w moim życiu nowy etap – nie tylko dlatego, że znów idę na studia (bo idę!) ale przede wszystkim dlatego, że działające dotychczas prężnie strony fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl, jejperfekcyjnosc.blox.pl oraz duzyformat.blog.pl (podobnie jak słabiej działający ostatnio polecam.jejperfekcyjnosc.pl) przestały działać. Znajduje się na nich jedynie archiwum wpisów z linkiem do JejPerfekcyjnosc.pl.

Nowe działy, nowe adresy

Teraz na jednej stronie będzie wszystko – trochę fotobloga, trochę bloxa z informacjami, trochę bloga, trochę polecania, trochę dużegoformatu i trochę różności z mojej działalności. Najważniejsze rzeczy będą rzucać się w oczy dzięki dużym zdjęciom na stronie głównej. Te mniej ważne będą dostępne pod linkami wskazującymi na kategorie:

  • różne, czyli na bieżąco – krótsze i dłuższe teksty komentujące, publicystyka w najczystszym wydaniu
  • fotoblo – tu tłumaczyć nie muszę ;)
  • blox, czyli informacje – wszystko to, co dotychczas znaleźć można było na jejperfekcyjnosc.blox.pl
  • polecam – to zawartość z krótkimi recenzjami wszystkiego od muzyki, przez przewoźników aż do stron www
  • dodatkowa działalność – teksty z różnych moich fundacji, organizacji i stowarzyszeń
  • duzyformat, czyli archiwum – to, co dotychczas dostepne było na duzyformat.blog.pl

I jak widzicie – dla ułatwienia zrobiłam inne kolorki dla każdej z nich. Takie, żeby nawiązywały do historycznych stron, z których ewentualnie pochodzą. Więc przejście będzie gładkie i łatwe. Poza tym na zamiast wpisywać fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl wpisujecie teraz jejperfekcyjnosc.pl/fotoblo a zamiast jejperfekcyjnosc.blox.pl – jejperfekcyjnosc.pl/blox. Wszystko stanie się łatwiejsze!

No i chłopcy na Dzień dobry są w jednym miejscu!

Rozwój, rozwój!

Oczywiście fakt, że jestem teraz „na swoim” a nie na cudzych serwerach (pozdrawiam Google, Agorę i Grupę Onet!) daje mi nowe możliwości. Nieograniczone możliwości konfiguracyjne, szansę na tworzenie zupełnie nowych pomysłów i zwariowanych projektów.

Pierwsza sprawa, to oczywiście pojawienie się „różności„, czyli działu, którego zadaniem i celem jest sprawienie, że moje nieco przydługie czasem posty facebookowe znajdą dla siebie miejsce. Łatwiej będzie do nich wrócić, znaleźć je ale i skomentować (komentarze będą się automatycznie facebookować, ma się rozumieć). Ale to dopiero początek.

Nie ukrywam, że ambicje mam duże. Z tyłu głowy chodzą mi nadal dwie rzeczy: po pierwsze stworzenie czegoś video (mam kilka pomysłów wciąż kiełkujących) a po drugie: otwarcie JejPerfekcyjnosc.pl na obce autorki/obcych autorów. No bo dlaczego mam nie wykorzystać faktu, że zaglądacie czasem do mnie i nie podrzucić Wam tekstu kogoś innego, kogo szanuję lub/i lubię? To jednak plany na nieokreśloną przyszłość. Zobaczymy, co z nich zostanie za jakiś czas.

Konkurs z supernagrodami

Na razie zabawa z JejPerfekcyjnosc.pl się zaczyna! Dziś rusza konkurs „Witajcie na JejPerfekcyjnosc.pl!„, w którym do wygrania mnóstwo zajebistych nagród! Są zaproszenia, talony, zestawy win, kalendarze, kubki… Dużo, dużo niespodzianek czeka na Was! Koniecznie zajrzyjcie i weźcie udział – to bardzo proste. A nagrody komuś muszę przecież rozdać! ;)

I dziękuję tym wszystkim, które i którzy polajkowali i zauważyli, że powstaje JejPerfekcyjnosc.pl. Dzisiaj nawet queer.pl postanowiło o mnie pamiętać:

No, także witajcie Wszystkie i Wszyscy. Czujcie się jak u siebie w domu!

Wypowiedz się! Skomentuj!