Warszawa, 6 sierpnia 2015 – Stowarzysznie Grupa Stonewall, które przejęło organizację Marszu Równości w Poznaniu, zaprosiło Jej Perfekcyjność do Komitetu Honorowego wydarzenia.

Marsz Równości w Poznaniu zaplanowano na 26 września. Poprzedzi go Pride Week, w trakcie którego zaplanowano wiele spotkań, dyskusji i innych wydarzeń.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie – komentuje Jej Perfekcyjność. – Nie miałem okazji nigdy brać udziału w poznańskim Marszu Równości ale w ten sytuacji postaram się przybyć na miejsce i być wraz z uczestniczkami i uczestnikami.

Komitet Honorowy to grupa osób z życia publicznego, która wspiera idee wydarzenia i swoim autorytetem lub po prostu działając w swoim środowisku promuje wartości zgodnie z wartościami Marszu Równości w Poznaniu.
Jej potwierdziła, że zaproszenie przyjmie. Dodała, że zrobi wszystko, co w jej mocy, by spelnić oczekiwania organizatorek i organizatorów w tym zakresie. Stwierdziła, że działać będzie tak, jak chciałaby „aby działał Komitet Honorowy Parady Równości”.

– Cieszę się, że stworzona przez mnie i Łukasza Pałuckiego idea Komitetu Honorowego Parady Równości jest adaptowana przez organizatorki i organizatorów innych podobnych wydarzeń – komentuje trans. – To znaczy, że pomysł się sprawdził, spodobał i zadziałał.

Pride Weeke w Poznaniu rozpocznie się 21 września. Punktem kulminacyjnym tegoż będzie Marsz Równości.

20150806
Zaproszenie do Komitetu Honorowego Marszu Równości w Poznaniu

/KAI/

Wypowiedz się! Skomentuj!