Warszawa, 22 stycznia 2015 – Odwołano zaplanowaną na jutro imprezę urodzinową fotobloga. W mieszkaniu Jej Perfekcyjności mieli się spotkać jej najbliżsi przyjaciele i znajomi. Co jest powodem odwołania?

Jak poinformowała w specjalnym oświadczeniu Jej Perfekcyjność, odwołanie w ostatniej chwili nastąpiło z powodu trwającego w bloku remontu:

– Renowacja obejmuje ściany, sufit i podłogi w mojej części budynku – wyjaśnia trans. – Przy okazji remontu, który sam w sobie jest znaczącym utrudnieniem w normalnym korzystaniu z budynku, pojawiają się przerwy w dostawie wody i inne niedogodności, które sprawiają, że musiałem podjąć tę trudną decyzję.

Okazją do wydarzenia były ósme urodziny fotoblo.jejperfekcyjnosc.pl, które obchodzone były wczoraj. Trans na piątek zaprosiła kilkadziesiąt osób, które są w jej życiu – ale i dla jej fotobloga – ważne. Jak sama podkreśla, miała nadzieję, że remont zakończy się do tego dnia lub że chociaż spadnie jego uciążliwość dla osób korzystających z budynku. Tak się jednak nie stało.

Trans dodała, że zamierza „odrobić stratę” i zorganizować kolejne wydarzenie w swoim mieszkaniu „ze zdwojoną siłą”.

20150122
Grafika reklamująca wydarzenie

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!