Warszawa, 12 stycznia 2015 – Kto wygrał: WOŚP czy TV Republika? – zastanawia się na swoim blogu Jej Perfekcyjność. Trans zanalizuje zajścia na konferencji prasowej, z której wyproszono dziennikarza prawicowej telewizji.

Nowy wpis, zatytułowany „WOŚP vs. TV Republika – kto wygrał?” Jej Perfekcyjność analizuje zajście i próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie o to, co w sytuacji było niewłaściwe i co poszło nie tak. Odnosi się przy tym do swoich doświadczeń dziennikarskich.

„Pamiętam konferencję Paula Camerona kilka lat temu w Warszawie. Po protestach, w których udział brała m.in. „Gazeta Stołeczna”, wydarzenie przeniesiono z budynków Uniwersytetu im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego do jakiejś sali nieopodal. (…) Wspominam tę konferencję, ponieważ uczestniczyłam w niej jako dziennikarka ogólnopolskiego miesięcznika. I byłam świadkiem próby niewpuszczenia dziennikarza na teren sali. Chodziło o Wojtka Karpieszuka z „Gazety Stołecznej” właśnie. Kilku młodych mężczyzn zatrzymało go w wejściu i zablokowało mu drogę. (…) Ostatecznie Wojtek na salę wszedł. Zadał nawet jakieś pytania na koniec prezentacji Camerona, z tego co pamiętam.” – wspomina trans na duzyformat.blog.pl.

Nowy wpis jest pierwszym w tym roku. Całość przeczytać można tutaj.

20150112
Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności

/PAP/

Wypowiedz się! Skomentuj!