Warszawa, 5 listopada 2014 – Wreszcie się udało: Jej Perfekcyjność jedzie do Łodzi. Długo odkładany wyjazd przyśpieszyła impreza urodzinowa Fabryki Równości.

Wyjazd ostatecznie odbędzie się w ten piątek. Trans wybrała ten dzień z powodu zaproszenia, jakie otrzymała na urodzinową imprezę Fabryki Równości.

– Planowałem wyjazd do Łodzi już od ponad 2 miesięcy – użala się trans. – Nie mogłem się jakoś zebrać, ale teraz już mam pretekst, by ostatecznie zrealizować plan.

Fabryka Równości to łódzka organizacja pozarządowa, która od 5 lat działa w mieście, organizując m.in. łódzki Marsz Równości. Zajmuje się także szeregiem innych inicjatyw prorównościowych. Odpowiadają za organizację warsztatów, szkoleń, wykładów i spotkań. W ten piątek w Tektura Kawa & Bistro będą obchodzić swoje urodziny.
Jej Perfekcyjność w Łodzi bywa dość regularnie. Od lat posiada tam sporą grupę znajomych, z którymi widuje się przy okazji wyjazdów. Sama także gości czasem u siebie osoby z tego miasta.

– Dawno, dawno mnie tam nie było, więc czas wpaść – wyjaśnia. – Dotrę jednak nieco późno, bo wcześniej po południu mam zaplanowaną kolację w ramach Warsaw Restaurant Week(end).

Trans nie zamierza nocować w Łodzi – powrót zaplanowała na sobotni poranek. W sobotę bowiem bawić się będzie w Warszawie.


W piątek pogoda w Łodzi nie będzie rozpieszczać

/KAI/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!