Warszawa, 16 września 2014 – Troje szczęśliwców otrzymało już maile z informacją o zwycięstwie. Jakub, Maciej i Zuzanna otrzymali zaproszenie na piątkowe #1000party.pl.

W konkursie, w którym do wygrania były zaproszenia, wzięło udział bardzo wiele osób. Widać jednak było, że odpowiedzi to raczej strzały niż wyszukane informacje.

– Odpowiedzi udzielane nie rozłożyły się co prawda równo po 1/3 na każdą z nich, ale jednak różnice nie były duże – komentuje Jej Perfekcyjność. – Prawidłowa odpowiedź to oczywiścei 17 września.

Dokładnie tego dnia, 10 lat temu, Jej Perfekcyjność przeprowadziła się do Warszawy. Rocznicowe obchody, zaplanowane na piątek są związane zarówno z dekadą w stolicy, jak i tysiącem imprez, jakie w tym czasie zaliczyła trans.
Choć rocznica wypada jutro, Jej Perfekcyjność wydarzenie na cześć tego dnia zaplanowała na piątek. Ma mieć ono charakter zamkniętego biforu, organizowanego w klubie Glam do 1:30. Goście już otrzymali listy z zaproszeniem. Na wieczór trans przewidziała kilka drobnych atrakcji.

– Mam nadzieję, że to będzie impreza, którą zapamiętamy – komentuje. – Mam także nadzieję, że zwycięzcy konkursu na 1000party.pl dobrze wmieszają się w tłum przybyłych gości.

Impreza rusza o 22:30 i potrwa do 1:30. Na stronie www.1000party.pl znaleźć można więcej informacji na jej temat.


Strona www.1000party.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!