Warszawa, 19 września 2014 – Zapowiadana od dawna impreza z okazji 10 lat i 1000 imprez Jej Perfekcyjności w Warszawie, nareszcie nadeszła. Wydarzenie rusza o 22:30 w klubie Glam.

Impreza ma mieć, jak zwykle, charakter biforu. Tym razem jednak trans nie zaprosiła gości do siebie do Meliny, tylko do klubu przy Żurawiej. Dlaczego tak?

– Chcę, żebyśmy spotkali się w miejscu, które symbolizuje trochę to, gdzie imprezowo znajdujemy się dziś w Warszawie – wyjaśnia. – Zaczynałem swoje imprezowe życie od Paradise, przetańczyłem jego większą część w Utopii, a teraz jestem w Glam. Sądzę, że to znaczące.

Wydarzenie, w którym ma wziąć udział około 30 osób, skupia nie tylko aktualnie bliskie Jej Perfekcyjności osoby. Trans, jak podkreśla, zaprosiła wiele osób, które w ciągu 1000 imprez były „jakoś ważne” w jej życiu. Duża część z nich nie ma już z JP nic wspólnego. Organizatorka podkreśla jednak, że o wszystkich nich myśli bardzo ciepło.
W klubie dla gości Jej wydzielona zostanie specjalna strefa, gdzie będą mogli w nieskrępowany sposób bawić się aż do 1:30, gdy strefa zostanie usunięta i wszyscy zmieszają się z obecnymi już w klubie gośćmi. Zaproszenia na imprezę goście otrzymali tradycyjną pocztą już jakiś czas temu. Część z nich z dumą prezentowała je na facebooku, oznaczając hasztagiem #1000party. Na imprezie nie zabraknie fotografki, która przygotuje relację z wydarzenia.

– Ta impreza ma być moim podziękowaniem, ale i wyrazem nadziei na to, że będzie tylko lepiej – komentuje JP. – Wszak impreza jest moim życiem! 

W imprezie weźmie udział także 3 osób, które wygrały zaproszenia na specjalnie przygotowanej stronie www.1000party.pl. Z okazji wydarzenia, trans otrzymała dyspensę od biskupa ordynariusza i będzie mogła pić alkohol, mimo trwających w jej życiu 2 Miesięcy Bez Alkoholu.

Na swoim facebookowym profilu, trans zamieściła dziś wpis:

Na facebooku pojawiły się zdjęcia zaproszeń rozesłanych przez JP:


Strona www.1000party.pl

/VIPnews.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!