Warszawa, 25 września 2014 – Nowy wpis na duzyformat.blog.pl nosi tytuł „Dwa Miesiące Bez Alkoholu”. Trans opowiada w nim o kończących się właśnie tygodniach bez picia.

W niezbyt długim wpisie Jej Perfekcyjność tłumaczy ideę Miesiąca Bez Alkoholu i Dwóch Miesięcy Bez Alkoholu, które – jak się okazuje – polegają na czymś innym. Trans objaśnia to na mniej niż tydzień przed końcem drugiego z okresów.

„Miesiąc Bez Alkoholu to kultywowana przeze mnie doroczna tradycja. Staram się spędzić choć jeden miesiąc całkiem na trzeźwo. (…) Dwa Miesiące Bez Alkoholu to jednak nowość. I muszę przyznać, że wyglądają one też nieco inaczej. Przede wszystkim, z racji tego, że zaliczyłam już Miesiąc Bez Alkoholu w tym roku, to pozwalam sobie na więcej. (…) 1 października kończą się moje Dwa Miesiące Bez Alkoholu. To znaczy, że najbliższy weekend przede mną jeszcze na trzeźwo.” – czytamy we wpisie.

Jej zaznacza, że najważniejszym aspektem Miesiąca Bez Alkoholu jest dla niej postawienie zadania do wykonania przed nią samą. Podkreśla, że nie ma dużego znaczenia, co na ten temat myślą inni i czy wiedzą o jej decyzji. Więcej przeczytać można na duzyformat.blog.pl.


Nowy wpis na blo Jej Perfekcyjności

/wirtualnemedia.pl/

Wypowiedz się! Skomentuj!