Warszawa, 9 września 2014 – Ruszyła strona 1000party.pl – zapowiadająca zaplanowaną na 19 września wielką rocznicową imprezę Jej Perfekcyjności. Na stronie ruszył także konkurs, w którym do wygrania są trzy zaproszenia na wydarzenie.

Pod hasztagiem #1000PARTY kryje się imprezowa niespodzianka trans z okazji tysiąca jej imprez w Warszawie. Wydarzenie jest jednocześnie celebracją dekady mieszkania JP w stolicy.

– Nie mogę uczcić takiego wydarzenia inaczej, jak tylko imprezą – komentuje trans. – Przecież wszyscy znają moje motto: „Impreza jest moim życiem”. Dlatego już 19 września zaproszę kilkadziesiąt osób ważnych dla mnie w tych 10 latach.

Impreza zaplanowana jest w klubie Glam. Jak podkreśla na stronie 1000party.pl autorka – miejsce to jest ważne, bo pokazuje, jak bawi się Warszawa w 2014 roku i zarazem przypomina, jak wiele zmieniło się w tej kwestii w stolicy na przestrzeni 1000 imprez.
Wydarzenie, jak czytamy, ma charakter biforowy i zaplanowane jest na godziny 22:30-01:30. W klubie dla gości przygotowana będzie specjalna strefa, w której będą imprezować oddzieleni od pozostałych gości. Sama trans zapowiada tradycyjnie atrakcje – muzyczne, wizualne i inne. Na stronie pojawił się także konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na imprezę. Pytanie zadane w konkursie dotyczy właśnie historii Jej Perfekcyjności w Warszawie. Dla ułatwienia podano 3 odpowiedzi.

– Prawdę mówiąc, w głowie planowałem tę imprezę już jakiś czas – wyznaje Jej. – Chcę, żeby to była dla mnie istotna cezura, która symbolicznie rozpocznie kolejny okres mojego imprezowania w stolicy. Kolejne tysiące wspaniałych imprez.

Jednocześnie nie potwierdziły się wcześniejsze plotki, jakoby impreza #1000PARTY odbyć się miała w Melinie. Informacje takie podawało m.in. Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m. st. Warszawy.


Tak wygląda strona 1000party.pl

/VIPnews.pl/ 

Wypowiedz się! Skomentuj!